Головна   

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

 
 
 

 

Добрива для городу.

Для того щоб підвищити кількість та якість врожаю грунт під посадку необхідно удобрювати. Добрива можуть бути органічними і мінеральними. До органічних добрив відносяться: гній, послід, деревна зола, торф, компост, листя, тирсу.
Гній - це добриво містить всі необхідні речовини і добре покращує якість грунту. Вносять його або восени під перекопування, або навесні. При посадці ранніх овочевих культур краще використовувати перепрілий гній, для цього його укладають в ущільнені штабеля, на зиму його необхідно укрити. Середня норма гною для удобрення грунту 2-3 кг на квадратний метр.

Пташиний послід - це добриво вважається одним із самих хороших. Для збереження його властивостей і для усунення втрати азоту його потрібно зберігати в суміші з торфом (1:1). Середня норма для добрива 0,5-1,0 кг на квадратний метр.

   

Деревна зола - це добриво особливо добре поєднується разом з перегноєм. Золу можна додавати до торфофекальні компосту з розрахунку 10 гр. золи на 10 кг. компосту, якщо грунт кислий можна покласти 20 гр. золи на 10 кг. компосту.

Торф - вважається хорошим добривом, поліпшуючим фізичні властивості грунту. Його краще використовувати у вигляді гнійно-торф'яних сумішей.

Компост - вважається одним із самих гарних видів добрив т. к. готується із суміші різних видів органічних добрив. Компост представляє себе купу 1-1,5 м. заввишки. Під компост готують суху площадку, на яку укладають торф і потім рослинні залишки, бур'яни, здорове бадилля, сажу, золу, органічні відходи, опале листя, гній, і т. д. Все це перешаровуються торфом або землею, а також поливається гнойовою рідиною. Норма для добрива зазвичай складає в 2 рази більше необхідної дози гною.

Листя - це добриво являє собою пухку масу. Для приготування цього добрива опале листя збирають і складають в купу, залишивши на зиму. Навесні якщо листя розклалися недостатньо, купу перекопують.

Деревна тирса - хороший засіб для мульчування грунту. Використовуються злежала тирса, яку можна змочити аміачною селітрою (0,5 кг на 10 л. Води) із розрахунку 3 відра тирси на 10 л. розчину. Не слід використовувати свіжу або не оброблену добривом тирсу.

Мінеральні добрива
      Зараз у продажу існує величезний вибір різних добрив. Для правильного використання таких добрив потрібно уважно слідувати інструкціям на упаковці. Також до мінеральних добрив ставляться сульфат амонію, аміачна селітра, хлористий калій. Сильно кислі грунти вапнують. Для цього вапно вносять з осені один раз в 3-5 років з розрахунку 0,2-0,3 кг. на 1 м? (На легкі грунти), якщо грунт середній або важкий можна збільшити кількість вапна.
Підживлення
      Підгодівлю слід проводити, коли у рослин утворюється 3-4 листки. Якщо висаджується розсада, то її зазвичай підгодовують через тиждень після висадки. Найкраще вносити підживлення в рідкому вигляді.

 

Добавить свое объявление
Загрузка...

Овочі

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved