Головна
 
 

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

 
 
 

 

Лікувальні властивості цибулі.

Лікувальні властивості цибуліЦибуля  - допоможе в боротьбі з холестерином


Властивості Препарати цибулі мають противосклеротичну,  антимікробну, сечогінну, жовчогінну, глистогінну і ранозагоювальну дію,знижують вміст цукру в крові.

Показання до застосування. Цибуля і сік з неї використовують як лікувальне харчування для посилення рухової і секреторної активності шлунково-кишкового тракту, стимуляції серцево-судинної системи. Він корисний хворим, що страждають на діабет в поєднанні з атеросклерозом, а також людям похилого віку з високим вмістом холестерину в крові. Цибуля надає ефект при схильності до набряків, оскільки володіє сечогінною дією. Однак при гострих захворюваннях нирок, печінки і серця її слід використовувати обережно.

   

Великий вміст фітонцидів дозволяє застосовувати цибулю для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, ангін і грипу. Бронхіт, що супроводжується сухим кашлем з важко відокремлюваною мокротою, можна лікувати тертою цибулею з медом, взятими в рівному співвідношенні. Приймають суміш по 1 столовій ложці 4 рази на день під час їжі.

При гріпі свіжим соком цибулі змазують слизову оболонку носа або вдихають його пари через ніс протягом 2-3 хв 3-4 рази на день. Особливо ефективно це лікування на початку захворювання. Замість зазначених процедур можна ставити марлеві тампони з тертою цибулею, закладаючи їх у кожну ніздрю на 10-15 хв 3 рази на день.

Цибулю використовують для вигнання глистів (аскарид, гостриків). Для цього рекомендується натщесерце з'їсти 2-3 цибулини середньої величини або 1 цибулину залити 1 склянкою теплої води і настояти 7-8 год. Приймати настій по 1 / 2 склянки натще. Курс лікування 3-4 дні.

Свіжий сік цибулі є гарним ранозагоювальним засобом при гнійних ранах і виразках. Він сприяє ліквідації сверблячих висипань на шкірі, вугрів і ластовиння. Ним змащують виразки на слизовій оболонці порожнини рота. Є відомості про позитивну дію свіжої цибулі при зниженні статевої потенції.

Кашка з запеченої цибулі сприяє дозріванню абсцесів, фурункулів і виділенню з них гною. Теплу кашку накладають на абсцес (фурункул) і прибинтовують. Пов'язку змінюють 2 рази на день.

Сік і кашку цибулі використовують для зміцнення і попередження випадіння волосся, втираючи в шкіру голови на ніч. Процедуру проводять через день. Курс лікування 3-4 тижні.

Лікувальні властивості картоплі | капусти | квасолі | моркви | буряка | часнику | цибулі | перцю | редьки | петрушки | гарбуза | томатів читайте далі на сайті.

<<Назад

 

Увага!При використанні матеріалів сайту консультація лікаря обов'язкова!

Добавить свое объявление
Загрузка...





 

Овочі

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved