Головна
 
 

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 
 
 
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

Заробіток на вирощуванні огірків

Один з найпопулярніших видів підприємницької діяльності, мабуть, сьогодні овочевий бізнес. Продукція сільськогосподарського виробництва завжди користувалася і буде користуватися попитом. Овочі не є винятком, тим більше, якщо вони свіжі та якісні. При виборі свіжих овочів або овочів, що пройшли консервацію, незалежно від місця їх продажу (магазин чи ринок) Ви неодмінно приділіть увагу їх виду, країні, де вони були вирощені, а потім поміщені в банку. Нерідкі випадки, коли Ви вибираєте вітчизняні продукти замість імпортних. Значить, якщо Ви займатиметися вирощуванням огірків (на постійній основі), Ви зможете отримувати цілорічний дохід і, при цьому, мати свіжі, смачні, а головне, корисні овочі у себе вдома.
Купівля насіння і очікування плодів, як Ви розумієте, є недостатнім для отримання постійного прибутку. Огірки хоч і не належать до числа вибагливих культур, але деякого догляду за собою вимагають. Крім того, існують деякі тонкощі в процесі вирощування.
Починаючи, «огірковий бізнес», по-перше, потрібно визначити місце. Тут існує величезна кількість варіантів. Наприклад, це може бути Ваша дача або город. Такий варіант позбавить Вас від пошуку земельного наділу, а також від його оренди.

Добавить свое объявление
Загрузка...

Ще один варіант являє собою можливість оренди землі. Це самий витратний і проблемний варіант. По-перше, необхідно щороку виплачувати орендну плату. По-друге, в будь-який момент господар землі може припинити оренду, що ставить під загрозу отримання врожаю з вже обробленої ділянки. Однак, якщо землю купити не вдасться, то кращого варіанту все одно немає.
Удома ж вирощування огірків можливе, але складно. Крім того, урожай буде не дуже великим - його зможе вистачити тільки на власне споживання. Бізнес в таких умовах не вийде. Але почати все ж можна.
Для огірків потрібен неодмінно добре удобрений і родючий грунт. Якщо Ваша місцевість не може похвалитися такою землею, можна привезти чорнозем. Його кількість безпосередньо залежить від площі Ваших посівів. Здійснення вирощування овочів в теплиці не потребує великої кількості чорнозему. Та й урожай в таких умовах можна буде збирати кілька разів на рік. Це забезпечить для Вас одну з конкурентну перевагу в порівнянні іншими виробниками.

 

Теплиця своїми руками.

Ще один спосіб посадки огірків - використання спеціальних дернових кубиків. Вони повинні бути заготовлені за рік до їх використання. Такий спосіб допоможе скоротити площу засівання, позбавить від необхідності завозити великий обсяг чорнозему, забезпечить більш ефективне підгодовування кущів.

Що стосується, теплиць, то їх переваги вже описувалися вище. По-перше, це можливість цілорічного збору врожаю. По-друге, це велика сума доходу. Звичайно, будівництво теплиць - справа витратна. Крім того, потрібно забезпечити освітлення і обігрів. Але витрати окуплять себе, адже ціна на свіжі огірки взимку і навесні може вирости в три, якщо не в чотири рази.
Парник може бути побудований з скляних листів або виконаний з плівки (краще двошарової). В якості опалення може використовуватися проста піч. А для тривалого горіння поліна в них закидають змоченими. Опалювати можна також газом. Крім його оплати ніяких проблем немає.
Важливий момент - дотримання температури. Проростання насіннячка спостерігається при температурі в двадцять п'ять градусів за Цельсієм. Після того, як плівка з паростків знята, температурний стовпчик може знизитися до сімнадцяти градусів. При висаджуванні насіння грунт повинен бути теплим. В іншому випадку, паростки не будуть розвиватися до настання необхідного тепла.
Ще одна з нечисленних вимог - наявність світла. Тому в цілях отримання хорошого врожаю потрібно оснастити парник лампами. Причому, вид ламп не принциповий. Вибирайте на свій смак і гаманець.
Такий овоч, як огірок, вже було сказано, любить воду і світло. Відсутність тепла або нестача води - це ті причини, по яких огірки стають гіркими.
Найпоширеніший спосіб вирощування огірків - вертикальний. Це означає, що огіркові саджанці підв'язуються в вертикальні стовпчики. Цей спосіб дозволяє підвищити врожайність, заощадити землю, забезпечити зручність при зборі врожаю. Вирощування овоча за допомогою сітки або шпалери також відноситься до вертикального способу.
Продаж овочів - це те питання, яке слід ретельно обдумати на самому початковому етапі. Якщо Ви енергійна людина, не обтяжена забобонами, то можна почати свій збут з ринку. Цей метод продажу забезпечить Вам отримання найбільшого прибутку. Краще продавати огірки на ринку або в самому початку сезону, або в самому кінці. У цю пору у конкурентів овочі ще не виросли чи вже не виростуть. «У сезон» Ви можете консервувати овочі. У будь-якому випадку, і слабкосолений огірки, і законсервовані будуть користуватися попитом у будь-яку пору року. Згодом, при налагодженій консервній лінії, Ви зможете приділити такому виду овочів більшу кількість часу. Досить пам'ятати, що корнішони швидко розбираються народом з будь-якого торговельного закладу.

   

Ще один варіант збуту являє собою продаж овочів оптовикам. При такому варіанті ціна буде набагато нижчою, але не потрібно буде самостійно продавати і перевозити продукт.
Найбільш вдалий спосіб збуту - це безпосередня транспортування овочів (свіжих або консервованих) в пункти громадського харчування. Крім того, якісну продукцію захочуть мати і дитячі садки, і магазини. У цьому випадку, покупець перевірить Ваші овочі на предмет безпеки. Найчастіше такий спосіб передбачає укладення договорів поставки на тривалий термін.
Так чи інакше, огірки повинні мати сертифікат якості.
Наступний крок - визначення сортів огірків. Сучасна селекція пропонує на вибір безліч різних сортів цього овоча. Виведено також багато гібридів, які на відміну від звичайного насіння мають деякі переваги. Наприклад, гібридні кущі зазвичай випускають жіночі суцвіття. Запилюватися гібридні сорти можуть без допомоги комах. А багато з таких видів випускають чотири-вісім огірочків з одного суцвіття. Природно всі ці характеристики суттєво збільшують врожайність.

Подібні статті:

 

Погода в Києві  

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved