Головна
 
 

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 
 
 
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

Секрети вирощування ярого часнику

Здавалось би часник – зовсім невибаглива культура але не у всіх городників виростає хороший врожай. В чому ж секрет. Все по порядку. Грядку під ярий часник слід готувати з осені. Зелену масу(траву, листя капусти, гичку моркви,буряка) подрібнюють та закопують на штих лопати.Потім з перегноєм перекопують верхній шар землі і залишають в такому вигляді до весни.
На початку весни, але до 15 квітня (термін залежить від погоди) поливають грядку гарячою водою та роблять рівчаки на відстані 25-30 см один від одного.Грядки розміщують з півночі на південь.Поперек грядки роблять бороди і накривають по землі плівкою.
До поливу грядки часник готують до посадки. Знімають верхні зубчики (нижні та середні вживають в їжу). Заповнюють ними скляну банку і заливають водою до самого верху.Зверху кладуть кришку щоб всі зубчики повністю були в воді.Так залишають на ніч.
Ранком воду зливають , зубчики замотують в тканину та ставлять біля батареї.Тканина повинна бути вологою. В такій тканині вони повинні лежати біля батареї три дні -  за цей час на зубчиках повинні зявитися дрібненькі корінці.


Посадка ярого часнику.


Коли часник готовий до посадки плівку з грядки знімають, рівчаки посипають золою, маркером намічають ямки для посадки ярого часнику, а це 8 см один від одного.. В ці ямки , обережно щоб не пошкодити корінці , кладуть зубчики, засипають землею та накривають плівкою.


Догляд ярого часнику.


Як тільки часник зійде його слід підкормити сечовиною: одна столова ложка на 10 літрів води(бажано теплої) Наступне підживлення, коли на стеблах зявляється перо.Полив проводиться під корінь.Дуже корисним, для ярого часнику, в цей період  буде наступний розчин – 1 л настою зеленої маси або коров’яку на 10 л води. Потім як звично прополка та рихлення.
Коли на стеблах часнику на 1/3 від землі утворюється сірий покрив. Це знак що через тиждень часник слід збирати та готувати до зберігання.


Зберігання часнику.


Сушити часник краще в підвішеному стані на сквозняку , але ні в якому разі не на сонці. Наступний етап почистити його від стебел і коріння розсипати в один шар на підлозі і знову просушити. Після чого часник можна збирати в картонну коробку та зберігати там до наступного врожаю.

Подібні статті:

Добавить свое объявление
Загрузка...
 

Овочі

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved