Овочі Овочі
Овочі Овочі
Головна
Добавить свое объявление
Загрузка...
 

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 

 

 
 
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

Капуста

Огляд сортів

Ранньостиглі сорти

Огляд сортів

Червнева
Сорт дружно формує качани, які можна прибирати через 50-55 днів після висадки розсади. Основний урожай віддає за перші два збори. Рослина невелика, компактна; качани переважно округлі, але зустрічаються зі стоком до вершини і плоско-округлі, масою 0,9-2,4 кг. Товарні та смакові якості високі. Сорт дуже пластичний, відносно стійкий до весняних заморозків до -5 ° С. Урожайність до 7 кг / м 2. Призначається для використання в свіжому вигляді в літній період.

Козачок
Сорт ранньостиглий. Для вживання у свіжому вигляді. Технічна стиглість качанів наступає на 106-112 добу після появи повних сходів. Розетка листя піднесена діаметром 55,4-67,4 см. Качан круглий, щільний, маса 0,8-1,2 кг. Товарна врожайність 31,8-46,1 т / га. Цінність гібрида: високі врожайність і товарність, дружна віддача раннього врожаю, стійкість до розтріскування, слизистий бактеріоз і чорної ніжці, придатність для механізованого збирання.

Малахіт F1
Технічна стиглість качанів сорти наступає на 92-137 добу після появи повних сходів. Розетка компактна діаметром 45-46 см. Качан круглий, маса 1,3-1,5 кг. Товарна врожайність 24-67 т / га. Цінність гібрида: висока врожайність, дружна віддача ранньої продукції, високі товарні якості, стійкість до розтріскування качанів, транспортабельність.

   

Номер Перший Грибовський 147
Сорт дозріває на 6-10 днів пізніше сорту Червнева. Качани округлі і коротко-овальні, масою 0,9-2,2 кг. Сорт пластичний, витримує як знижені температури, так і недолік вологи. Врожайність до 6,5 кг / м 2. Качани використовуються у свіжому вигляді.

Точка
Технічна стиглість качанів сорти наступає на 98-123 добу після появи повних сходів. Качан конусоподібний, среднеплотний і пухкий, маса 0,7-1,7 кг, висота 13-17 см, діаметр 17 см. Зовнішнє фарбування світло-зелена, на розрізі біло-жовта. Товарна врожайність 16-81 т / га.

Лікувальні властивості капусти
Капуста в народній медицині
Дієти на основі капусти


Трансфер F1
Технічна стиглість качанів сорти наступає на 96-118 добу після появи повних сходів. Розетка листя полупріподнятая. Кочан округлий, маса 0,8-1,5 кг. Товарна врожайність близько 60 т / га. Цінність гібрида: стабільна врожайність, високий вихід товарної продукції, дружна віддача раннього врожаю, стійкість до розтріскування качанів і судинного бактеріозу, високі смакові якості свіжої продукції.

Стахановка 1315
Середньоранній сорт. Для споживання у свіжому вигляді та квашення в північних районах. Технічна стиглість качанів наступає на 105-134 добу після появи повних сходів. Розетка із слабо піднятими листям, діаметром до 87 см. Качан середньої щільності, круглий, маса 1,5-3,5 кг.


Середньостиглі сорти

Білоруська 455
Сорт дозріває через 110-120 днів після висадки розсади. Качани округлі і округло-плоскі, масою 1,3-4,4 кг, частіше 2,3-3,5 кг, дуже щільні, не розтріскуються. Урожайність до 8 кг/м2. Завдяки високим смаковим якостям це один з кращих сортів для квашення. Зберігаються качани до лютого.

Золотий гектар 1432
Технічна стиглість сорту настає на 123 день після появи сходів. Качани круглі і круглі зі стоком, дрібні і середні, масою 3,3 кг, гарного смаку, містять до 62 мг% вітаміну С. Качани щільні, вирівняні за розміром, мають гарний товарний вигляд. Відносно стійкий до розтріскування. Врожайність - 5-8 кг / м 2. Для короткочасного зберігання, споживання у свіжому вигляді та для квашення.

Надія
Сорт дозріває через 100-116 днів після висадки розсади. Качани округлі, рідше округло-плоскі, щільні, масою 2,4-3,4 кг, при хорошому догляді до 4,9 кг, не розтріскуються. Сорт холодостійкий, пластичний, високоврожайний, урожайність до 14,5 кг/м2. Використовується у свіжому вигляді до середини зими і для квашення.

СБ-3 F1
Технічна стиглість качанів гібрида наступає на 130-140 добу після появи повних сходів. Розетка листя велика, діаметром 71-97 см. Качан округлий, маса 3-4,4 кг. Зовнішня кочеригу коротка. Товарна врожайність 62-95 т / га. Цінність гібрида: висока врожайність, дружне формування качанів та їх вирівняність, хороші смакові якості свіжої та квашеної продукції.

Сибірячка 60
Сорт дозріває раніше сорту Білоруська 455 на 4-6 днів. Качани округлі і округло-плоскі, середній масою 2,1-4,3 кг; щільність качанів середня. Стійкий до розтріскування качанів. Врожайність до 8,5 кг / м 2. Сорт холодостійкий. Призначення - для використання у свіжому вигляді в осінньо-зимовий період і для квашення.Слава 1305
Сорт дозріває через 100-110 днів після висадки розсади. Качани округлі і округло-плоскі, великі, масою 2,4-4,5 кг, щільні. Це один з найбільш врожайних сортів - врожайність до 12,5 кг/м2. Качани зберігаються до початку січня, рекомендується для використання в свіжому вигляді та для квашення.

Середньпізні та пізні сорти ДАЛІ>>

Подібні статті

 

 

Овочі

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved