Овочі Овочі
Овочі Овочі
Головна
 
 

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 
 
 
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

Висадка розсади капусти у відкритий грунт

Як виростити розсаду капусти


Насіння ранньої капусти на розсаду висівають в першій половині березня, пізньої у другій декаді березня або вже в квітні під плівкове укриття. Сходи з'являються  через 4-5 днів. У перший час сіянці  краще поливати обприскуванням, щоб пере зволоженням грунту не спровокувало захворювання чорною ніжкою. Підживлюють розсаду білокачанної  капусти некореневим способом двічі. Спочатку, коли з'являться 2 справжніх листочки ,  розсаду обприскують розчиномкомплексного добрива, а на початку закалювання  розсади - розчином сечовини і сульфату калію (по 1 ст. ложці на 10л води).
Висаджувати розсаду у відкритий грунт краще в похмуру погоду, а якщо дні сонячні, то рослини в перший тиждень притеняют.Не слід поспішати з висадкою розсади у відкритий грунт: посаджена в холодну землю капуста часто через місяць-півтора  викидає стрілку.

Ранні сорти капусти висаджують з 25 квітня по 5 травня за такою схемою: відстань між рядами - 40-45 см, відстань між рослинами в ряду - 20-25 см. Пізні сорти капусти висаджують з 10 травня по 1 червня. Відстань між рослинами повинна бути 30-35 см, між рядами - 55-60 см.

   

Корисно замочити рослини перед посадкою в 0,1%-ном розчині карбофосу для захисту від капустяної мухи. Лунки заздалегідь рясно поливають (по 0,5-1 л води в кожну). Не слід висаджувати слабку розсаду, а тим більше уражену захворюваннями.

висаджування розсади капустиРозсаду висаджують в похмурі дні, а при сонячній, спекотній погоді - у другій половині дня. Під час висадки розсаду заглиблюють до перших справжніх листочків (малюнок зліва а)--надто глибоко, б)-правильно, в)-занадто мілко). Для швидкого приживання рослини протягом 5-6 днів обприскують водою з лійки 2-3 рази на день. Щоб сильні квітневі й травневі сонячні промені не викликали опіки, висаджену розсаду перші 2 дні затінюють.

Якщо розсаду висаджувати разом з торф'яними горщиками, їх необхідно добре змочити водою, попередньо поливши лунки. Зверху горщики закладають 4-5-сантиметровим шаром грунту.

Подібні статті

 Лікувальні властивості капусти
Капуста в народній медицині
Дієти на основі капусти

Добавить свое объявление
Загрузка...
 

Овочі

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved