Головна  

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 
 
 
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

Ортопедичний матрац: правила вдалого вибору

Ортопедичні матраци — це оптимальна модель, яка забезпечує комфорт під час сну та підтримує хребет у правильному положенні. Під час покупки важливо враховувати декілька критеріїв аби максимально успішно підібрати виріб. Що ж це за критерії?  

Якщо вам потрібен односпальний виріб, то зверніть увагу на ортопедичні матраци 90х190. Це оптимальний варіант, який підходить для однієї особи та забезпечує комфортний сон. У разі двоспального ліжка варто підбирати розміри 180х200, 160х200 та 200х200.

Основні критерії, які необхідно враховувати

Перед тим, як перейти до більш детального опису найважливіших характеристик, розглянемо основні критерії, на які варто орієнтуватися під час покупки матраца з ортопедичними властивостями.  Отож зверніть увагу на:

  • розмір;
  • жорсткість;
  • наявність знімного чохла;
  • конструкція;
  • матеріал наповнювача.

Ортопедичні матраци

Усі ці критерії вкрай важливі. Перед тим як вибрати конкретну модель ретельно проаналізуйте характеристики та визначте які саме параметри вам необхідні.

Розмір матраца

Обов'язково підбирайте його відповідно до габаритів вашого спального місця. Правильний вибір розмірів матраца забезпечить комфортний сон  та правильну посадку виробу на ліжко. Перед вибором рекомендується виміряти спальну поверхню аби точно підібрати необхідні габарити моделі.

Жорсткість виробу

Цей параметр напряму впливає на ортопедичні властивості матраца. Наразі у магазинах доступні  м'які, середньом'які, середньожорсткі та жорсткі моделі. Який же вибрати варіант?  Це залежить від ваших анатомічних особливостей тіла та особистих уподобань. Якщо ви маєте проблеми з опорно-руховим апаратом найкращим рішенням буде проконсультуватися з лікарем перед вибором матраца, однак людям з болем у спині та суглобом найкраще підходять середньожорсткі та жорсткі моделі.


Ортопедичні матраци

Крім того, визначте який тип конструкції матраца вам необхідний. Наприклад на ринку доступні пружинні та безпружинні моделі. Обидва варіанти мають свої переваги та недоліки, варто орієнтуватися на власні уподобання та відчуття.

Матеріал матраца

Від типу наповнювача залежить жорсткість матраца, тому важливо ретельно вивчити властивості кожного матеріалу, аби зробити успішний вибір. Серед доступних варіантів є натуральні та синтетичні наповнювачі. Які з них кращі — сказати важко, оскільки обидва варіанти мають унікальні переваги. Саме тому варто робити вибір орієнтуючись на жорсткість, яка вам необхідна,  а також вивчити характеристики та особливості кожного матеріалу.

 

 

Овочі

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2024 Кobzar All Rights Reserved