Головна    

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

 
 
 

 

Теплиця своїми руками.

Як зробити теплицю своїми рукамиОсь і настала весна. Пора подумати і про теплиці. Зроблена теплиця своїми руками всенеодмінно буде радувати свого власника смачними плодами не один рік. Але як самому при мінімальних витратах спорудити теплицю під плівку?
Скляні та полікарбонатні теплиці мають один дуже суттєвий недолік, про нього розповімо нижче.
  Щоб виготовити теплицю своїми руками, доведеться сходити в магазин будівельних матеріалів, і придбати: підставу, або каркас, який буде и служити вам все життя. Це поліетиленові труби для зовнішнього водопроводу.Діаметр не менше 40 мм. Цей варіант самий підходящий за ціною. Можна і 50 мм, але це буде вже трохи дорожче. Розмір теплиці дорівнює 2,5 х 6 м. Висота 2 м. По периметру майбутньої теплиці забиваємо сталеві стрижні будь-якого профілю, лише б вони увійшли всередину труби. Глибина забивання 30 см, стільки ж відстають зверху. Кут нахилу стержнів всередину теплиці. Чотири по кутах, і посередині 4 на відстані 60 см один від одного. Труби треба нарізати довжиною по 6 метрів, і одягнути на вбиті стрижні, зігнувши дугоподібно. По верху труб встановити знизу дерев'яний брусок. Оптимальнией варіант 50х50 мм, але можна і іншого розміру. Бажано брусок мати цілісним на всю довжину. Він буде створювати поперчно міцність теплиці.

Добавить свое объявление
Загрузка...

Кріпиться брусок до труб паковочною  метелічною стрічкою за допомогою шурупів.Можна закріпити відповідним шнуром, прив'язавши хрест на хрест до труби. Спочатку кріпимо до бічних труб, потім на рівній відстані до середніх труб. Брус може бути і складовою. Далі збираємо бічні горизонтальні кріплення. Бруски, рівні  розміру між труб, урепляем горизонтально. Кріпити можна тією ж стрічкою на шурупи. Але краще в бруску випилити шип під розмір труби, розташувати його знизу, закріпивши зверху труби рейкою на шурупах. Це потрібно для того, що б легко можна було розібрати теплицю і перенести в інше місце. Усередині встановити горизонтальні распорочні бруски, уперши їх торці в труби. Що б брусок не зісковзував з труби, в торці робиться у-образний випил. Двері  встановлюються в одному кінці. На іншому - віконце для провітрювання. Двері виготовити з у-образного профілю для монтажу гіпсокартону. З цього ж профілю робиться і дверна коробка. Натягуємо зверху плівку, закріпивши її рейками до горизонтальних кріпленням цвяхами. Двері встановити на петлі, а плівку закріпити рейками на шурупах для регіпсового профілю.Нового тут нічого немає. Просто плівку треба знімати кожен сезон, що б на землі лежав сніг. Він захищає землю теплиці від виморожування і ерозії грунту, що обов'язково буває зі скляними або полікарбонатними теплицями через 2-3 роки.
Порада: в скляних теплицях землю взимку потрібно засипати снігом на 20 см. Ваш праця буде виправдана!

   

Добавить свое объявление
Загрузка...
 

Овочі

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved