Головна
 
 

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 
 
 
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

Бізнес ідеї в сільській місцевості

бізнес в сільській місцевостіРеалізувати підприємницький талант або вигідно використовувати "застояний" капітал можна не тільки в місті, але і в селах. Головне що б була підходяща ідея. Деякі бізнес ідеї для сільської місцевості мають дещо екзотичний характер, наприклад, розведення і продаж черв'яків рибалкам. Втім, тема рибалки може бути прекрасно реалізована на селі, завдяки створенню рибальського господарства, куди можуть приїжджати гості з міста і ловити свіжу рибку.
Людина, що проживає в сільській місцевості, має величезні можливості для відкриття бізнесу, адже сама близькість до землі та природи передбачає їх раціональне використання. При цьому, основних напрямів діяльності може бути безліч, але в пріоритеті завжди залишаються ті, що пов'язані з вирощуванням рослин або розведенням якоїсь живності.

Теплиця своїми руками.

Добавить свое объявление
Загрузка...
 

Бізнес ідеї в сільській місцевості. Чим можна зайнятися?


агротуризмЯкщо продовжити тему приїзду на село міських жителів, то сьогодні широко процвітає такий вид бізнесу, як надання за певну плату традиційної української гостинності. Людина селиться на кілька днів або тижнів в сільському будинку, де господарі готують для нього їжу з натуральних продуктів, представляють різні творчі ідеї. Особливий інтерес у городян викликає діяльність, якою займаються місцеві жителі, а тому вони із задоволенням беруть участь в заготівлі дров, випасі худоби, зборі яєчок прямо з-під курочки. Багато селян спеціально для своїх гостей обладнають в будинку всі зручності, між собою вони встановлюють навіть зірковість своїх хоромів.
Цікавим напрямком розвитку бізнесу в сільській місцевості є також агротуризм. Останнім часом міські жителі, які втомилися від шуму міста, намагаються вибратися в сільську місцевість. Тим самим активно розвиваючи попит на ринку подібних послуг. для здійснення даного задуму знадобитися комфортабельний будинок, красиві пейзажі і якомога менше міської рутини. Найбільш оптимальним буде будівництво будинку з великою кількістю номерів. Чудово, якщо поблизу буде водойма або ліс, це дозволить зайняти клієнтів походами,  лісовими мандрівками, і так само риболовлею. Додаткові дохіди можна мати пропонуючи в оренду відпочиваючим необхідний інвентар.
Збиральництво, рослинництво і тваринництво - здавна широко поширені види діяльності для сільського населення. Найбільш привабливим для інвестора, є бізнес, що грунтується на невеликих вкладеннях, так само екологічно-чисті сільські продукти харчування як і раніше дуже цікаві споживачам. Для реалізації необхідно лише ділянку родючої землі, необхідні комунікації, насіння і теплиці. Що б цілий рік постачати продукцію на ринок необхідно створити кліматичні умови, вкладати "душу".

   

Реальним бізнесом для села  є  також  розведення на селі бджіл. Це справа відрізняється високою прибутковістю, оскільки не тільки сам мед користується популярністю у людей, але і всі його побічні продукти у вигляді пилку, прополісу, воску, отрути. До того ж, цей вид діяльності вимагає разових вкладень на покупку бджіл і вуликів. Весь інший час бізнес буде приносити чистий дохід. Займатися їм може не тільки житель села, але і будь-який городянин, оскільки пасіка не вимагає його постійної присутності. Можна приїжджати тільки кілька разів на тиждень для того, щоб перевірити стан справ.
Ще одною малозатратною і не надто клопіткою справою є
розведення перепілок. Продукція у вигляді яєць і м'яса, яку дають ці невеликі пташки, користується сьогодні великим попитом. В особливій пошані знаходяться гіпоалергенні яйця, настільки облюбовані людьми, що мають проблеми зі здоров'ям. Ці крихітні яєчка стоять на порядок дорожче курячих, а тому і займатися краще саме ними, пропонуючи продукцію для реалізації в магазини чи на ринки.
Інша ідея, яка непогано підходить до сільської місцевості - це автосервіс. Адже проблема поломки транспортного засобу актуальна не тільки в місті, але і в селі, проте в останньому випадку конкурентів мало або взагалі може і не бути. Варто врахувати, що відкриття стаціонарного автосервісу не рентабельно, а виїзний найбільш приємний для клієнтів і потреба у власному приміщенні знімається. Звичайно, виправити складні технічні поломки транспортного засобу в таких умовах складно, але впоратися з легкими поломками і простим обслуговуванням сільськогосподарської техніки - легко.

Ідеї бізнесу для сільської місцевості прості за своєю формою, але дуже ефективні і реальні у виконанні. Організація справи в крупних масштабах може стати сімейним бізнесом на довгі роки.
Не обов'язково бути банкіром або фінансистом, необхідно любити те що робиш. А коли вкладаєш «душу» в справу, тим більше на свіжому повітрі, свій мільйон заробити можна і в сільській місцевості.

Подібні статті:

Погода в Києві  

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved