Головна
Заробіток в інтернет на виконанні завдань та написанні коментарів
 

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 
 
 
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

Сільське господарство - надійний і стабільний заробіток.

Багато людей сьогодні замислюються про початок власної справи. Хтось хоче знайти заняття, якому можна було б приділяти весь час, звільняючись від роботи і заробляючи чималі гроші. Іншим більше хочеться поєднувати підробіток з основною роботою, тим самим поповнюючи сімейний бюджет. Дивно, але в обох випадках прекрасним рішенням може стати одне і те ж заняття - сільське господарство.

Так, сільськогосподарські землі в нашій країні пустують тисячами гектар, так що, оформити необхідні документи та отримати потрібну ділянку порівняно нескладно. Після введення єдиного сільськогосподарського податку, державі доводиться виплачувати досить невелику частину прибутку - всього лише 6 відсотків, що набагато менше, ніж в будь-який інший галузі.

Важливо й те, що при роботі на землі зовсім не обов'язково відмовлятися від своєї звичної кар'єри. Можна витрачати на додаткову роботу стільки часу, скільки ви можете собі дозволити. Зрозуміло, чим більше часу ви витрачаєте на таку роботу, тим більшим буде ваш дохід. Такий стан справ дозволяє кожній людині знайти саме той компроміс між розміром додаткового доходу і витратами часу, про який мріють багато людей.

Добавить свое объявление
Загрузка...
 

Ви хочете повністю зав'язати зі своєю роботою, перебратися в екологічно чисті, спокійні й далекі від мегаполісів райони, щоб заробляти виключно роботою на землі? Тоді ведення садівництва може стати для вас кращим вибором. Влаштовуйте парники, розбивайте сади, розводьте квіти - овочі, фрукти, розкішні квіткові букети завжди будуть користуватися попитом.

Іншим людям не надто подобається копирсатися в землі - вони воліють працювати з тваринами. Що ж, розведення коней, свиней і кроликів є прекрасним способом отримати чималі гроші. Чисте м'ясо без антибіотиків та іншої хімії, якої напихають тварин і птахів на розвиненому Заході, високо цінується на ринках. Так, доведеться витрачати багато часу і сил, але ці витрати повністю окупляться гідним заробітком.

А може бути, ви не можете витрачати весь час на роботу на землі? Вам більше підійде робота на вихідних в теплу пору року? Що ж, у цьому випадку просте городництво - найкраще рішення для вас. Ви просто будете проводити всі вихідні з травня по вересень на дачі, саджаючи і збираючи урожай. У такому темпі цілком можна доглядати за 5-7 сотками картоплі та інших овочів. Ну а восени, не тільки забезпечуючи себе всіма необхідними овочами, але і продаючи результати праці в роздріб або здаючи цілком на базу, ви отримаєте пристойну суму, так що шкодувати про марно витрачені вихідних не доведеться. Ну а крім простого доходу, ви отримуєте не тільки задоволення і гордість за себе, але і міцне здоров'я - робота на землі замінить дорогий абонемент в спортзал і дозволить утримувати себе у чудовій формі.

Зрозуміло, цілком можна і комбінувати ці рішення. Наприклад, для будівництва дачного господарства не потрібно витрачати багато грошей, якщо у вас вже є дача і ділянка хоча б на 7-9 соток. Ви не тільки зможете виростити всі ті фрукти та овочі, що хотіли б, але і зможете зайнятися розведенням курей і кроликів. Зростають і перші, і другі, досить швидко, так що забезпечити себе м'ясом, овочами і фруктами на цілий рік ви зможете без праці. Ну а надлишки можна продати, покриваючи будь-які витрати, які мали місце на початку ваших починань.

Якщо ви спочатку маєте в своєму розпорядженні солідну суму, то її може вистачити і для будівництва садиби. У цьому випадку необхідно мати більш велику ділянка - 150-200 соток. Можна запросити півдесятка людей, які будуть працювати на вас, отримуючи зарплату. Так, у цьому випадку витрати різко зростуть. Але п'ять чоловік можуть зробити набагато більше, ніж один. Тому і ваш  заробіток буде значно відчутнішим. У більшості випадків її цілком достатньо, щоб розширюватися, отримувати все більший прибуток.

 

Так що, якщо ви вирішуєте зробити ставку на сільське господарство, ви напевно не будете жалкувати про таке рішення. Так, доведеться важко, особливо спочатку. Але варто пам'ятати, що гроші ніколи не даються без праці. Тим більше, не варто побоюватися, що ваша продукція раптом стане незатребуваною - овочі, фрукти і м'ясо в усі часи користувалися великим попитом і завжди будуть ним користуватися. Тому якщо ви не знаєте у що краще вкласти накопичені кошти, щоб не втратити їх, зробіть вибір на користь покупки землі сільгосп призначення - ви не тільки не втратите свої гроші, але і помітно примножите їх. На землях сільгосппризначення  можлива велика  кількість прибуткових інвестиційних проектів.

Подібні статті:

Погода в Києві  

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved