Головна
 
 

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 
 
 
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

Бізнес на вирощуванні садженців

бізнес на вирощуванні садженцівВ даний час ринок товарів і послуг, який розрахований на садівників активно росте.
На базі звичайної присадибної ділянки сьогодні можна розвинути не тільки дрібне виробництво, але і виробництво середнього рівня по вирощуванню саджанців, не вкладаючи, при цьому, особливо значних коштів. Розведення різних сортових саджанців вважається більш вигідним, ніж вирощування звичайних саджанців.
Для будь-якого індивідуального підприємця, який займається вирощуванням саджанців рослин, самими бажаними вважаються ті, які невибагливі до умов їх утримання, стійкі проти різних хвороб і коливань температури, однак, при цьому, просто розмножуються і дуже швидко ростуть. До таких рослин відносять малину, смородину, агрус.

Добавить свое объявление
Загрузка...

Плодові дерева для того, щоб отримати саджанці бажаних сортів, прищеплюють. Всі ягідні рослини розводять живцюванням, акуратно відсаджуючи відводки з кореневими нащадками.
Після щорічної обрізки живці агрусу та смородини ненадовго поміщають у воду, а потім висаджують у теплиці, де їх потрібно регулярно обприскувати і поливати.
З приходом весни можна починати продаж. Сьогодні саджанці сортових ягідників охоче купують садівники, вони висаджують їх на власних дачах. У тому випадку, якщо у вас на ділянці вже ростуть небудь плодово-ягідні культури, представлений вашій увазі бізнес можна почати навіть, не вкладаючи жодних коштів.
Якщо ж у вас є певний капітал для початку власної справи та непоганий досвід ведення садівництва, можна сміливо приступити до вирощування саджанців різних плодових дерев: груш, вишень, яблунь та інших. У даному випадку основним методом є прищеплення. Спочатку з насіння вирощують дички, які пізніше будуть виступати в ролі спеціальних підщеп. Вони ростуть пару років, після чого їх сміливо можна прищеплювати. Якщо ви збираєтеся зайнятися цим видом вирощування саджанців, то вам, перш за все, потрібні, насіння яблуні. Їх збирають, добре промивають і висушують. Навесні або восени їх досить просто посіяти в грунт, а саме по одному насіннячку на один квадратний метр.

Теплиця своїми руками.

Для того щоб насіння висадити навесні, їх потрібно спеціально підготувати, помістивши десь в середині зими в невеликий ящик з тирсою. Даний ящик повинен зберігатися в такому приміщенні, в якому температура не піднімається вище п'яти градусів. Після тижневого витримування при цій температурі суху тирсу можна полити, а ящик переставити в приміщення, температура якого трохи вище нуля, наприклад, у підвал. У землю таке насіння висаджують ранньою весною. Після того, як з'являться перші сходи, їх потрібно буде постійно поливати і підгодовувати. Відстань між молодими деревцями повинна бути близько одного метра.
З настанням осені, саджанці що підросли потрібно знову удобрити і добре засипати тирсою. На 2-ий рік вирощування ці саджанці можна прищеплювати. Це не дуже складна процедура, під час якої верх дички зрізається, а під кору поміщається прищепний матеріал. Рослини слід регулярно поливати і добре удобрювати, а ще уважно стежити, щоб їм ніякої шкоди не заподіяли шкідники. Якщо щеплення пройшло успішно, тобто саджанці дали приріст, то восени їх можна буде виставляти на продаж. Як правило, реальний термін реалізації починається десь в кінці вересня.
Безперечно, вирощування саджанців плодових дерев вимагає чимало коштів. Втім, перш за все, воно вимагає терпіння і великої кількості вільного часу, тому що продаж посадкового матеріалу можливий лише після другого року роботи.
В даний час деякі розплідники займаються вирощуванням невеликих саджанців декоративних дерев, як правило, з сімейства соснових: ялина, кедр, сосна. Представлені рослини відрізняються високою вимогливістю. Для того щоб їх виростити, потрібно витратити багато сил і часу. Втім, попит на них серед власників дачних ділянок і заміських будинків весь час підвищується. В даному випадку, чим дерево старше, тим дорожче воно цінується. Так, наприклад, якщо саджанець кедра 3-4-ох річного віку, який має всього 40 сантиметрів у висоту, коштує близько 15 доларів, то 5-ти-6-ти річний кедр вдвічі вищий коштуватиме вже не менше 80 доларів, а 10-ти-15-ти річні дерева висотою близько трьох метрів продають вже по ціні 450-500 доларів!

Втім, перед тим, як вибрати породи, які ви думаєте вирощувати, є сенс отримати консультацію у кваліфікованих фахівців на тему того, як ті чи інші дерева переносять умови клімату того регіону, де ви проживаєте.
Щоб сформувати досить серйозний власний розплідник для вирощування саджанців, бажано мати 2-2,5 гектара землі під теплиці і грядки. Варто також мати на увазі, що для того щоб виростити на продаж хвойну рослину, з саджанцем його, треба працювати близько 3-4 років. Перший рік саджанці слід постійно прополювати та поливати.

   

вирощування саджанцівВирощування якісних саджанців незвичайних порід - це ще не все в даному бізнесі. Набагато складніше організувати збут, адже це досить специфічна продукція. Саме тому заздалегідь, за місяці 3-4 до початку сезону, потрібно приступати до роботи з пошуку каналів для реалізації продукції. Садівники, як правило, починають збувати саджанці ще в лютому.

Для пошуку споживачів гарні всі способи - залучення ринкових продавців, пропозицію через знайомих, розміщення оголошень в журналах і газетах. Цілком може допомогти і розміщення оголошень в різних товариствах садівників. Інтернет ресурси теж можуть виявитися корисними. Розділи, які присвячені садівництву, зустрічаються навіть на міських порталах. Непоганим способом активізувати продаж своїх саджанців часто виявляються електронні дошки оголошень. Більш того, приваблює те, що ці дошки, зазвичай, розміщують рекламу абсолютно безкоштовно.

Втім, найкращою рекомендацією вам і вашому особистому бізнесу можуть стати лише ваші власні знання. Вам слід добре розбиратися в сортах плодово-ягідних рослин, знати їх властивості, основні достоїнства і головні недоліки. Ви повинні вміти докладним чином розповісти покупцеві про те, як рослину треба садити, а також про те, якого догляду воно вимагає. Іноді підприємці, продаючи саджанці, своїм покупцям роздають візитні картки з номером телефону і пропонують дзвонити в тому випадку, якщо буде потрібно консультація. Зрозуміло, такі розмови займають багато особистого часу, однак ви можете бути впевнені, що ці клієнти наступного разу знову звернуться до вас.

Подібні статті:

 

Погода в Києві  

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved