Головна
 
 

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 
 
 
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

Бізнес-ідея: тепличне господарство

тепличне господарствоСільське господарство є справжньою знахідкою для тих, хто хоче заробляти гроші. Бізнес ідея по тепличному господарству може принести чималий дохід, у зв'язку з цим вам варто взятися за реалізацію даного бізнесу.

Торгові точки і магазини круглий рік потребують свіжих овочах і фруктах. Такий бізнес у нашій країні вважається досить перспективним. Грамотні люди для початку проводять маркетингові дослідження. Для цієї мети аналізується діяльність схожих підприємств у вашому регіоні, вивчається їх цінова політика та асортимент, а також з'ясовується, які існують напрямки по збуту продукції. Найпопулярнішими овочевими культурами на сьогоднішній день є кабачки, помідори, редис, баклажани, перець, огірки, зелень.

Оформіть приватне підприємництво, приступайте до пошуків місця для розміщення теплиць. Запам'ятайте, що воно повинно мати можливість підведення комунікацій, гарне водопостачання, хороше опалення та освітлення. Зручні під'їзні шляхи важливі для вивозу врожаю.

Теплиця своїми руками.

Добавить свое объявление
Загрузка...
 

Отже, земля для теплиць купується або береться в оренду. Її місцерозташування значення не має. У зв'язку з цим вигідно буде орендувати ділянку за межею міста. Після цього слід придбати теплиці. Зараз виготовляються збірні конструкції, які прості в збірці і установці. Необхідно продумати опалення теплиці. Прийнято використовувати в нашій країні водяне опалення. Вам необхідно в будь-якому випадку подбати про створення максимально сприятливого мікроклімату для рослин. Поцікавтеся за різними технологічним прийомам і новинкам.
Процес із закупівлі насінь повинен відбуватися зі знанням справи. Дуже добре, якщо ви маєте досвід роботи в сільському господарстві. Не слід економити. Від якості насіння залежить урожай у майбутньому. Коли воно придбане, приступайте до посіву. Потім необхідно доглядати за рослинами і через деякий час збирати урожай.
Готову продукцію збувати можна через лікарні, школи, ресторани, їдальні, магазини, великі супермаркети. Необхідно найняти кілька чоловік для того, щоб вони обробляли посіви, спостерігали за рослинами, збирали врожай. Але цілком реально обійтися і власними силами. Дана бізнес-ідея здатна окупити себе через рік і надалі приноситиме тільки прибуток. Її розмір залежить від числа зібраного врожаю. Тепличне господарство є відмінним способом заробити.

   

Подібні статті:

 

Погода в Києві  

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved