Головна
 
 

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 
 
 
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

Бізнес на виробництві теплиць

З кожним днем дачних ділянок стає все більше, що, втім, недивно, адже люди бажають мати екологічно чисті продукти. Саме тому малий бізнес, який орієнтований на виготовлення садової продукції і на її продаж сьогодні цікавий багатьом підприємцям. Одним з таких напрямків вважається виробництво теплиць, які можуть бути різними. Це теплиці за призначенням (промислові, особисті, фермерські), теплиці за розмірами і, нарешті, теплиці по комплектації. Виробляють їх з різних матеріалів.

Як правило, теплиці виготовляють з полікарбонату. Великим попитом вони користуються за рахунок хороших властивостей цього матеріалу. Вони забезпечують хорошу провідність світла, довговічні, захищають від ультрафіолетового опромінення і відносно недорогі.

 

Теплиця своїми руками.

Добавить свое объявление
Загрузка...
 

Технологія виготовлення теплиць

Технологія виготовлення теплиць досить проста. Спочатку робиться каркас. Потім до нього кріплять листи із стільникового полікарбонату. Каркас збирають із залізного оцинкованого профілю, його можна знайти в будь-якому будівельному супермаркеті. Монтується теплиця на ділянці на фундаменті. Його, щоправда, необхідно готувати заздалегідь. Останній етап збірки - установка дверей і вікна. Витрати, які будуть необхідні на таку теплицю, складуть близько 2700 грн. Вся установка з заливанням фундаменту укладається в два дні, а клієнтові обходиться не більше 5-6500 тисяч грн.

Самим бюджетним варіантом вважається теплиця, яка встановлюється без фундаменту. Вона вартує не більше 2 тисячі грн. Максимальних витрат, в даному випадку, потребуватиме не стільки покупка матеріалів і виконання монтажу всієї конструкції, скільки забезпечення опалення.

Зазвичай в якості опалювальних приладів використовують конвектори з алюмінію. Їх рівномірно розташовують по периметру всієї теплиці.

Рентабельність всього виробництва становить від 100 до 150%. Звичайно, ці цифри викликають оптимізм, але реальність все-таки може виявитися не такою райдужною. Полікарбонат являє собою міцний, легкий і пластичний матеріал, який дозволяє споруджувати легкі, але дуже міцні і стійкі конструкції. Це прекрасна альтернатива поліетиленовій плівці або склу. Правда, в цьому ринковому сегменті вельми висока конкуренція, а попит від пропозиції досить часто відстає.

Тим не менш, відмовлятися від бізнес-ідеї: «виготовлення теплиць» не варто. Справа в тому, що є інші види теплиць, які у виробництві обходяться дорожче, але, при цьому, і дорожче коштують. Попит же на них залишається колишнім.

Це, наприклад, теплиці з рамами зі склом і дерев'яним каркасом, теплиці з металоконструкцій зі склом, яке пропускає ультрафіолетові промені, а також такі прості конструкції, як парник з поліетиленових трубок, який обтягнутий плівкою.

Устаткування для виготовлення в промислових масштабах різних модульних конструкцій може коштувати більше 65 тисяч грн. Дерев'яні теплиці, як правило, роблять вручну, а це вже, разом з вартістю матеріалу, впливає на роздрібну ціну.

Якщо для покупки своєї власної виробничої лінії у когось з вас не вистачає початкового капіталу, то всі деталі, які потрібні для споруди теплиці, а саме опори, сходи, огородження, трубки, ви можете придбати у інших виробників.

   

Для того щоб організувати такий бізнес без розвитку своїх власних виробничих потужностей, потрібно, як мінімум, 15 тисяч грн.

Якщо ж у вас є достатня клієнтська база, то вкладення можуть окупитися вже в перші два місяці роботи. У тому випадку, якщо напрацювань у вас немає, краще цим зайнятися ще до закупівлі всього необхідного обладнання та матеріалів. Ви можете помістити оголошення в відповідних виданнях для фермерів або дачників, домовитися про співпрацю з якимись садовими товариствами.

Зрозуміло, бізнес по виробництву і збиранню парників і теплиць сезонний. Основний попит припадає на весну і на осінь. Взимку більшість виробників теплиць намагаються виробляти оранжереї і зимові сади. Однак ці конструкції набагато складніші і дорожчі, ніж теплиці з парниками. Щоб їх розробити і випустити, потрібні спеціальні знання та навички, так що доведеться шукати фахівців.

Отже, виходить, для того щоб відкрити бізнес по виготовленню теплиць краще всього орієнтуватися на лютий або березень з тим, щоб надалі можна було отримати прибуток, який вкласти в подальший розвиток свєїо особистої справи.

Подібні статті:

 

Погода в Києві  

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved