Головна
 
 

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 
 
 
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

Бізнес на вирощуванні ягід.

бізнес на вирощуванні ягідСкільки радості доставляє стигла полуниця дітям і дорослим. Попит на цю ягоду зростає високими темпами. Відповідно і ціни на ягоди постійно йдуть вгору. Особливо в осінньо-зимовий період. Якщо врахувати, що ласувати свіжою полуницею в середній смузі можливо тільки місяць-півтора, так як вона у нас поки ще обробляється тільки у відкритому грунті, то виникають міні бізнес ідеї про те, як продовжити термін її плодоношення і отримувати врожай круглий рік.

«Полуничний бізнес» ще тільки починає зароджуватися. Одним з напрямків, при втіленні ідеї малого бізнесу, є вирощування полуниці в закритому грунті. Процес цей більш вигідний, в порівнянні з обробітком на відкритих грядках. Так як при цьому залежність від погодних умов дорівнює нулю. Цей бізнес не потребуватиме великих початкових капітальних вкладень. Необхідно тільки велике бажання і працьовитість.

Теплиця своїми руками.

Добавить свое объявление
Загрузка...
 

На першому етапі, для установки ящиків з розсаджених кущиками полуниці, підійде сарай, гараж або нежитлова кімната. Можна використовувати лоджію або закритий балкон. Але найнесподіваніші результати можуть бути досягнуті при розведенні цієї садової культури в міні-оранжереях або овочевих теплицях.
Перші витрати будуть потрібні при придбанні саджанців. Дешевше виростити їх самому (якщо є можливість). Набувати розсаду краще в селекційних центрах, розплідниках і т.п. Звичайно, можна взяти і у знайомих, друзів чи родичів. Але в цьому випадку, ніхто не гарантує, що ви отримаєте сортовий матеріал, та й можливість занести хвороби не виключається. У державних же розплідниках - матеріал перевірений.
Для отримання високих урожаїв потрібні підгодівлі і хімічні препарати для захисту від хвороб і шкідників. Це ще одна стаття витрат.
На другому етапі бажано облаштувати теплицю. Для цього необхідно провести розрахунки і скласти видатковий кошторис. Готова теплиця арочного типу обійдеться приблизно в 7 000. Приблизно в два разів дешевше побудувати її самому, витратившись тільки на придбання матеріалів.

   

Ось кілька доказів того, що міні бізнес ідея з вирощування полуниці, має право жити.
Високі ціни на продукцію через відсутність конкуренції практично протягом усього року.
Малі початкові вкладення.
Висока рентабельність. Вже після збору першого врожаю всі витрати повністю окупаються.
Великий попит на полуницю.
Можливий цілорічний вихід продукції.
На початковому періоді відсутність втручання чиновників і податкових органів.
Навіть приблизні економічні розрахунки покажуть швидку окупність вкладених витрат. При врожайності 15 кг / м ? - з загальної площі в 20 м ? можна за сезон зібрати 300 кг ягід. А якщо взяти три врожаї за рік, то вийде близько тонни. При ціні приблизно в 50 грн за кг виходить цілком пристойна сума. На виручені гроші можна зайнятися обладнанням повноцінної теплиці з автоматичним поливом, додатковим освітленням та підігрівом.

Подібні статті:

Погода в Києві  

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved