Головна  

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 
 
 
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

Підготовка грунту для посадки помідорів


підготовка грунту під помідриПідготовку грунту починають з осені. Ділянку звільняють від рослинних залишків, вносять органічні добрива з розрахунку 4 кг, суперфосфату 60-80 г, хлористого калію 15-20 г на 1 м2. Азотні добрива вносять як підживлення в момент посиленого росту плодів.
Слід врахувати, що помідори дуже сильно реагують на внесення добрив. Фосфорні і калійні добрива прискорюють дозрівання плодів, а надлишок азоту затягує дозрівання.

Лікувальні властивості томатів

   

Не слід висаджувати томати в одну теплицю кілька років поспіль. Зазвичай їх чергують з огірками: один сезон - огірки, другий - томати. Після торішніх посадок з теплиці необхідно видалити весь  грунт або хоча б зняти верхній його шар на 10-12 см (він, як правило, інфікований). Після цього грунт обприскують гарячим (близько 100 ° С) розчином мідного купоросу з розрахунку 1 ст. ложка на 10 л води (замість мідного купоросу можна використовувати препарат ХОМ).

Грядки влаштовують по довжині теплиці, їх кількість залежить від її ширини. Ширина грядок  може варіювати від 60 до 80 см, прохід між ними повинен бути не менше 60 см. Оптимальна висота грядки 35-40 см.

Для посадки томатів у відкритий грунт  вибирають саме сонячне і тепле місце на ділянці. Оптимальний варіант - грядка біля південної або південно-західної стіни будинку. З північної сторони гряди можна влаштувати куліси з високих рослин (соняшника, кукурудзи, бобів і т. п.). Щоб уникнути зараження посадок фітофторою та іншими хворобами пасльонових томати не можна садити поблизу посадок картоплі або на місці, де вона  раніше вирощувався.

На грядку з суглинками  або з глинистими  грунтами  вносять на 1 м2 по одному відру торфу, тирси й перегною. Якщо грунт торф'янистий , то в нього  додають по одному відру перегною, дернової землі, тирси або дрібної стружки, половину відра грубозернистого піску. А крім того - 3 ст. ложки подвійного гранульованого суперфосфату, по 1 ст. ложці сульфату калію і каліймагнезии, 1 ч. ложку сечовини або натрієвої селітри, 1-2 склянки деревної золи і все перекопують. Відкриті грядки накривають чорною плівкою - для кращого прогрівання.

Подібні статті

 

Добавить свое объявление
Загрузка...

 




 

 

 

Овочі

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved