Головна    

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

 
 
 

 

Екологічно чисті продукти

Екологічно чисті продуктиОрганізація власної справи і втілення своєї мрії, нормальне прагнення будь-якої людини, але коли мова заходить про сам процес реалізації перед «спраглим» здобуває одне просте запитання, що саме реалізовувати. З одного боку є безліч різноманітних ідей, але, як правило, більш-менш успішний в тому, чи іншому вигляді вже реалізовані, особливо у великих містах. З іншого нестандартні і незвичайні ідеї звучать під годину досить інтригуюче, але разом з тим почати реалізацію такого проекту досить страшно. У зв'язку з тим, що реального досвіду просування такої ідеї не існує в природі і все проводиться експериментальним шляхом. Тобто якщо відкинути все, необхідно вибрати один з двох варіантів, намагаєтися пробитися на вже освоєний ринок, з надією потіснити конкурентів або ж піти новою дорогою і стати своєрідним «піонером» у певному сегменті ринку.

Теплиця своїми руками.

Добавить свое объявление
Загрузка...


Пропонована ідея є на всі 100% «піонерської», сама ідея для створення малого бізнесу базується на одній, все сильніше, набирає популярності тенденції, моди на здоровий спосіб життя. Як відомо основні складові «здорового способу життя» це заняття спортом і активним відпочинком, і друга харчування. До першого я повернуся трохи пізніше, зараз же перейдемо до другого, що і служить прекрасною нішею для організації власного бізнесу.

Здорове харчування це не просто слова про збалансоване харчування з необхідною кількістю корисних речовин і без холестерину, це в першу чергу екологічно чисті продукти. Зараз активно популярна тема про ГМО використання хімічних замінників і так далі, до цього можна додати використання «супер» сучасних технологій вирощування продукції рослинництва і тваринництва, з використання як анаболіків, антибіотиків і банальних пестицидів (наприклад для прискорення процесу визрівання кавуна використовують отруту від шкідників - пестицид, після застосування якого істи оброблений продукт не можна більше півроку). Інформаційна свобода і наші журналісти розносять цю ідею досить активно, створюючи таким чином всі умови для успішної реалізації даної ідеї для малого бізнесу. Варто відзначити, що практично все, що показують і розповідають про «хімії» у сільському господарстві правда і швидше за все саме цим можна пояснити таку кількість онкозахворювань, дитячих смертей і так далі.

Дана ідея для малого бізнесу вже досить успішно реалізовується в ЄС, але у нас поки нова, суть ідеї полягає в організації агентства з реалізації та доставки екологічно чистих продуктів. Тобто:

Перший етап - створюється структура схожа на стандартний кооператив, природно в якості творця виступаєте Ви, члени якого бажають забезпечити себе екологічно чистими продуктами. Участь у таких структурах за певну абонплату.Другий етап - шукаємо зацікавлених фермерів або підсобні господарства, на початкових стадіях варто працювати саме з невеликими господарствами, хоча в принципі, можливо самому відкрити під такий кооператив, невелику ферму. З господарствами укладається договір на постачання «чистої» продукції. При цьому в договорах відразу обмовляється якість продукції та технологія вирощування. Продукція, вирощена у традиційний спосіб і без застосування «хімії», викуповується кооперативом з урахуванням ринкової ціни і надбавкою в 25-30%, така надбавка викликана більш «дорогим» вирощуванням даної продукції.

Третій етап - доставка продукції членам кооперативу, а також контроль якості.

У результаті, при втіленні даної ідеї малого бізнесу, власник має можливість заробити на абонплаті членські внески, доставці, а також накрутити свій невеликий відсоток на самих продуктах.

В ідеалі, можливо, організувати повний ланцюжок від виробництва широкого спектру продукції, в тому числі і продукції овочівництва до безпосередньої реалізації. В якості потенційних покупців будуть служити люди середнього класу (олігархи вже давно їдять тільки те, що самі вирощують на спеціальних фермах), які все більше і більше цінують своє здоров'я.

Ідея для власного бізнесу звичайно нова і можливо не дасть великого ефекту на початку, але перспективність її дуже важко переоцінити. Якщо слідувати тим тенденціям, які приходять до нас із заходу із запізненням на пару років, через 2-3 роки ця ідея буде в топі найбільш затребуваних ідей 2014.

 

 

Овочі

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Захист рослин

 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved