Овочі Овочі
Овочі Овочі
Головна
Добавить свое объявление
Загрузка...
 

Меню сайтуКартопля

Капуста

Білокачанна
Брокколі
Брюссельська
Пекінська
Цвітна
Кольрабі
Огляд сортів
Шкідники та хвороби
 

Томати

Як вирощувати томат
Підготовка грунту
Посадка томатів.Пасинкування
Агротехніка
Збирання та зберігання
Хвороби та шкідники
Огляд сортів
 

Огірки

Вимоги до грунту та посадка
Догляд за рослинами
Збір та зберігання
Вибір сортів
 

Коренеплоди

Буряк столовий
Редис
Петрушка
Редька
Ріпа
Селера
Пастернак
 

 

 
 
 

Овочі - статті, ідеї, пропозиції

Капуста

Огляд сортів

Середньопізні сорти

Крауткайзер F1
Гібрид для споживання в свіжому вигляді і зберігання. Технічна стиглість качанів наступає на 127-161 добу після появи повних сходів. Кочан плоскоокруглої, напів-, маса 3,2-4,8 кг. Товарна врожайність 57-128 т / га. Цінність гібрида: висока врожайність, вирівняність рослин, дружне формування врожаю, висока щільність качанів, стійкість до розтріскування.

Краутман F1
Гібрид для споживання в свіжому вигляді та квашення. Технічна стиглість качанів наступає на 120-140 добу після появи повних сходів. Качан круглий, напів-, маса 1,1-4 кг. Товарна врожайність до 93 т / га. Цінність гібрида: висока врожайність, пластичність, вирівняність рослин, дружність формування врожаю, стійкість качанів до розтріскування.


Подарунок
Стиглість качанів сорти настає через 110-124 днів після висадки розсади. Качани округлі і округло-плоскі, щільні, стійкі до розтріскування. Маса качанів 2,6-4,4 кг. Врожайність до 10 кг/м2. Зберігаються качани до січня-лютого. Використовується для споживання у свіжому вигляді та для квашення. Є одним з кращих сортів для квашення.


Урожайна
Сорт рекомендується для використання в свіжому вигляді та квашення. Технічна стиглість качанів наступає на 140-157 добу після появи повних сходів. Розетка листя полупріподнятая діаметром 50-70 см. Качан округлий і округло-плоский, маса 2,9-4,5 кг. Товарна врожайність 60-110 т / га. Цінність сорту: відносна стійкість до кілі.

Фінал
Технічна стиглість качанів сорти наступає на 142-146 добу після появи повних сходів. Розетка листя полупріподнятая діаметром 60-95 см. Качан округлий, дуже щільний, маса 1,8-3,2 кг. Товарна врожайність 48-53 т / га. Цінність сорту: стабільна врожайність, дружне формування врожаю, вирівняність і стійкість качанів до розтріскування.

Лікувальні властивості капусти
Капуста в народній медицині
Дієти на основі капусти


Пізньостиглі сорти

Амагер 611
Стиглість качанів сорти настає через 120-130 днів після висадки розсади. Качани переважно округло-плоскі, бувають плоско-опуклі і округлі, дуже щільні, не розтріскуються. Маса качанів 1,8-4,1 кг, частіше 2,6 - 3,6 кг. Врожайність до 6,0 кг / м 2. У період збирання листя качанів грубі і гіркуваті на смак. У період зимового зберігання смак покращується, до весни качани стають соковитими і втрачають гіркоту. Лежкість качанів хороша - до квітня. Використовується у свіжому вигляді. Сорт нежаростійкий, морозостійкий, відносно стійкий до ураження попелиць.

Колобок F1
Технічна стиглість качанів гібрида наступає на 144-155 добу після появи повних сходів. Розетка листя полупріподнятая діаметром 45-55 см. Качан круглий, щільний, маса близько 4,2 кг. Зовнішня кочеригу висотою 11-15 см. Товарна врожайність 87-110 т / га. Цінність гібрида: дружне формування врожаю, висока товарна врожайність, відмінні смакові якості свіжої продукції, лежкість протягом шести-семи місяців.

Крюмон F1
Технічна стиглість качанів гібрида наступає на 165-170 добу після появи повних сходів. Розетка листя полупріподнятая діаметром 59-75 см. Качан округлий і округло-плоский, дуже щільний, маса 1,9-2,1 кг. Зовнішня кочеригу ??висотою 18-23 см. Товарна врожайність 41-51 т / га. Цінність гібрида: дружне формування врожаю, висока щільність і стійкість до розтріскування качана, придатність для механізованого прибирання і тривалого зберігання.

Харківська зимова
Дозрівання качанів сорти настає через 125-135 днів після висадки розсади. Качани округло-плоскі і плоско-опуклі, щільні, не розтріскуються, масою 1,9-3,5 кг. Врожайність до 11 кг/м2. Сорт щодо жаротривке, морозостійкий. Використовується для споживання у свіжому вигляді (зберігається до 6 місяців) і для квашення.

Екстра F1

Технічна стиглість качанів гібрида наступає на 154-170 добу після появи повних сходів. Розетка полупріподнятая діаметром 52-55 см. Качан плоско-округлий, дуже щільний, маса 2,5-2,8 кг. Товарна врожайність - 39,8-42,4 т / га. Для тривалого зберігання, споживання у свіжому вигляді та квашення. Цінність гібрида: стійкість до бактеріозів, сірої гнилі та фузаріозного в'янення, хороша лежкість, придатність для механізованого збирання

.

<<Назад середньстиглі та ранні сорти

Подібні статті

 

 

Овочі

Овочі

Грунти

Підготовка городу

 

Саджай та заробляй

Оцінюєм можливості
Вирощування овочів
Вирощування зелені
Екологічно чисті продукти
Тепличне господарство
 

Зберігання рослин

Домашня консервація

Домашня консервація

Добрива органічні чи мінеральні
Альтернативні добрива
Добрива для городу
Деревний попіл
Курячий послід
Компост
Дощові червяки
Органічне зелене добриво
Як вибрати добрива для городу

При використанні матеріалів сайту посилання на ovochi.in.ua обов'язкове!

© 2022 Кobzar All Rights Reserved